Ärge lisage kontsentraadile Cayenne’i ega vett!

  • by

Ärge lisage kontsentraadile Cayenne’i ega vett!

Värske sidrunimahlJa rikkalik vahtrasiirup.

Vahtrasiirup toimib säilitusainena. See limonaadi dieetkontsentraat hoiab ensüümid piisavalt kaua elus, et neid päeva jooksul tarbida. Hoidke Lemonade Diet-kontsentraati jahedas, pimedas klaasanumas. Ärge lisage kontsentraadile Cayenne’i ega vett! Cayenne on “järsk” nagu tee ja muudab kontsentraadi väga kuumaks. Vesi lahjendab vahtrasiirupit ja värskes sidrunimahlas sisalduvad ensüümid surevad. Lisage vett iga kord, kui valmistate klaasi värsket limonaadi. Lugege üksikasju Master Cleanse’i ensüümide ja Limonaadi dieetkontsentraadi kohta, sest see on teie edu jaoks ülioluline ja on Master Cleanse’i probleemide peamine põhjus.

Vältige neid levinud vigu

Ühes oma ajaveebipostituses räägime viiest näpunäidetest, kuidas limonaadi õigeks teha. Need vead võivad takistada teil saamast kõiki limonaadi dieedi puhastavaid ja tervendavaid toimeid. Palun klõpsake artikli lugemiseks lingil.

Limonaadidieedi puhastav ja tervendav toime

Puhastamine võib parandada teie isikliku tervise kõiki aspekte, sealhulgas:

Energia suurendamineOma keha PH tasakaalustamineKaalu kaotamaTurse ja valu vähendamineAllergiate leevendamineKäärsoole loputamineNaha ja juuste parandamineOma keha parasiitidest vabastaminePuhastusprotsess on väga individuaalne, kuna me kõik toitume erinevalt, elame erinevates keskkondades ja puutume kokku paljude erinevate/spetsiifiliste stressivormidega. See kajastub puhastavates ja tervendavates sümptomites, mida iga inimene kogeb, kui valib oma keha detoksikatsiooniks limonaadidieedi.

Limonaadi dieedi järeldus – protsessi kordamine

See lõpetab limonaadidieedi protsessi. Lihtsalt korrake seda iga päeva jooksul soovitud kestuse jooksul. Enamik Master Cleanse praktikuid ei soovita vähem kui 10 päeva. 10 päeva on suurepärane saavutus ja annab palju paremaid tulemusi, kuna teie keha saab tõesti hakata keskenduma sügavale ja pimedale sisemisele. 14 päeva on väga väljakutseid pakkuv ja kui lisada see sisse- ja väljatõmbamisele, on kokku peaaegu 3 nädalat. Olen kuulnud ja teadnud inimestest, kes ostavad 30 ja rohkem.

Meie pood

Siit leiate valitud toodete loendi, mis aitavad teid Master-puhastuses

Hankige kõik tarvikud

Pakume edukaks puhastuseks soodsaimaid hindu.

Neid, kes Master Cleanse’i tehes petavad, nimetatakse Master Cleanse’i pettusteks! Või on “Master Cleanse’i pettused” need nipid, mis on lubatud, “häkid”, kui soovite, hall ala, millele saate toetuda, kui tunnete end piiratuna stanley burroughsi originaalse Master Cleanse’i retsepti rangete piiridega.

Noh, me ei näita siin näpuga ega hüüa nimesid. Sa ei ole petis. Või valetaja. Või varas. Vabandust, filmitsitaat (või midagi) lipsas sinna sisse.

Pigem pöörame sõna “petta” oma eesmärkidele

Petmisel on astmeid. Siin on mõned loetletud küsitavusest vastuvõetavuseni.

Joo rohkem mahla

Mõned inimesed arvavad, et piir on 6–12 klaasi ja kõik vähem või rohkem on petmine. Rohkem joomine suurendab lihtsalt kalorite tarbimist ja te ei kaota nii palju kaalu. Tegelikult on kahanevate tulude skaala isiklikult sõltuv, mis tähendab, et kaalulangetamise lõpetamiseks on maagiline arv jooke, mis on igaühe jaoks erinev.

Koostisosade võtmine eraldi

Ilmselgelt ei tee kahju ka sidrunimahla, vahtrasiirupi või teelusikatäie Cayenne’i lisamine, kuna need on teie limonaadi koostisosad. Võite imeda ka ühe sidruni viljaliha, mida mahla valmistamiseks kasutate. Proovige võtta üksi väike annus vahtrasiirupit, et saada magusat maitset, mida Cayenne ja sidrunid ei muuda. Mõnikord võib see olla kõik, mida vajate psühholoogilise iha vastu võitlemiseks.

Taimeteede joomine

Need on peetud OK rangete Burroughsi reeglite põhjal, mis ütlesid: “Kui kellelgi pole isegi selle järele soovi, proovige mõnda kuuma piparmünditeed. See annab puhta tunde ja on suurepärane toonik” – selle tsitaadi kontekst tekitab aga rohkem segadust, kui selgus, kas piparmünditeed ja taimeteed üldiselt on Stanley heaks kiidetud. Ma väidan, et taimeteed on taimse lahtisti kujul juba osa rutiinist ja et vähemalt Stanley mainitud inimene võib võtta piparmünditeed, et avada väikseim pragu, et võimaldada mis tahes taimeteed, ei oma märkimisväärset meditsiinilist toimet. Ettevaatlik peab olema, kofeiin tuleb meelde, aga taimeteed nagu võilill või lagritsajuur on väga võimsad. Siis tekib ka segadus, mis määratleb “rohu”. Jääge lihtsate kahjutute teede juurde. Ja kahekordistage oma pettusi, lisades veidi vahtrasiirupit või sidrunit või isegi Cayenne’i pipart, et valmistada oma segusid.

Sidrunite, vahtrasiirupi, Cayenne’i pipra ja muude koostisosade asendajad

Jah, võite teatud koostisosi asendada (vaata, miks sidrun, miks vaher, miks cayenne). Saate isegi puhastust kohandada, kuid võimalikke tulemusi on palju, palju. Mõned on lihtsad. Teised mitte nii väga. Inimesed tahavad muuta oma pettused näiliselt tähtsusetuks, öeldes (mis siis, kui mul on ka mõni muu mahl?). Vastus on alati, kindlasti saate, kuid siis kasutate teist Juice Fasti vormi ega tee enam The Master Cleanse’i keto diet apteegis. Lühidalt, välja arvatud juhul, kui olete “meister” puhastusvahend, hoidke oma pettused “Master Cleanse’i PETULEHEL” loetletud ja kõik läheb hästi. Kui olete meisterpetja, teate seda.

“Muude” toitude söömine

Mis tahes toidu seedimine muudab teie keha arhiveeritud jäätmete eemaldamisel vähem tõhusaks. Süües loote sündmuste kaskaadi, mis on seedimise, ainevahetuse, immuunsuse ja palju muu ime. Master Cleanse eesmärk oli puhata teie seedesüsteemi ja juhendada teie keha sisenema uude olemise faasi, mida nimetatakse autofagiaks, mis on teie kehale ja rakkudele nagu “kevadpuhastus” nüüd, kui tal on võimalus igasugusest rämpsust vabaneda. või jäätmeid, mis võivad olla kogunenud, ja parandada oksüdatiivse stressi kahjustusi. Kui hakkate sööma, nihkub see faas välja ja te kaotate imelise, hästi dokumenteeritud teaduse rakkude noorendamise kohta. See tähendab: Kui peate petma, võtke lihtsalt rohkem toidus sisalduvaid koostisosi ja kui see ei aita, ärge rikkuge korraga rohkem kui ühte seadust. Proovi orgaanilisi, kergesti seeditavaid mahlu või pastasid. Mõnikord imen ma sisse pool teelusikatäit maapähklivõid (ärge öelge kellelegi), kuid olge HOIATUS: raskesti seeditavate keerukate toiduainetega petmine põhjustab tõenäoliselt mõningaid seedeprobleeme, mis tavaliselt ei ole tõsised, kuid võivad olla ja peaaegu alati veidi ebamugav.

Närimine-sülitamine

Närimine ja mitte neelamine käivitab teie keha seedimisprotsessi ja eritab happeid. See mõjub teie kõhule halvasti – seega pole ka närimiskummi. Tunnistan, et olen oma teisel katsel selles süüdi olnud (mõlemad eeposed ebaõnnestuvad). Lisaprobleemiks on ka soolestiku ja meele tasakaalustamatus, mis on selliste söömishäirete nagu buliimia keskmes. Võiksite arvata, et see Master Cleanse’i pettus on vähem petlik kui tegelikult teiste toitude söömine, ja oleksite see, mida ma nimetan valesti (ish). Kui lähed sööma. Pühendu sellele. Toiduaine on kahjulikum kui toit. Sinu keha teab, mida toiduga peale hakata. Ta ei tea, mida teha, kui toit hakkab tulema, aga siis ei jõua.

Muude asjade allaneelamine

Meie KKK-d juhivad alati küsimused retseptide ja toidulisandite kohta, aga ka tavaline nipp Cayenne’i kapsli vormi võtmisel. Peaksite oma ravimeid kasutama, sest üldiselt on nende raskest loobumisest tulenevad probleemid problemaatilisemad kui nendest loobumine. Aga ülejäänu pole vaja. Eriti kõike tehislikku, mis põhjustab seedeprotsessi lahtirullumist. Ma kujutan alati ette, et see toidulisand lamas viljatult mu mao limaskesta põldudel, samal ajal kui kõik happed, mahlad, ensüümid jne laskuvad sellele väikesele kõvale mittetoiduainele.

Mida teha, kui petate The Master Cleanse’i?

Teil on kaks valikut: lõpetada või jätkata (hea õige). Aga see on tegelikult nii lihtne. Jah, sa mõjutasid oma puhastust. Kuid nii nagu alustasite, saate lihtsalt uuesti alustada. Kui petsite, sest te pole selleks tõesti valmis, ja olete päeva või rohkemgi väljas, peaksite võib-olla uuesti rühmitama ja proovima uuesti uue mõtteviisiga.

Kas on olemas Master Cleanse’i petmispäev?

Seoses huvi suurenemisega paastumise ja vahelduva paastu vastu hakkavad paljud inimesed küsima petmispäevade kohta. Paastuseisundi olemuse ja selle pikaajalise faasi tõttu, mitte ühekordse söögikorra vahelejätmise või lühiajalise 1-päevase paastu tõttu, peaksite paastu/püha dünaamika mõttes tõesti petma. AGA… see ütles. Kindlasti saate muuta oma tühja kõhuga oleku kergendamise faasiks, kus te võtate smuutisid, suppe, salateid jne sarnaselt sisse- või väljatõmbamisega. Olenevalt sellest, kui kaua olete olnud pikaajalisel tühja kõhuga, seda pikem peaks olema teie üleminek keerulisematele toitudele.

Mahlapaast kui petmispäev kõlab minu jaoks päris hästi!

Enamik inimesi tunneb Master Cleanse’i ajal energiat ja sunnitust treenima. Nad teatavad, et tunnevad end mõne kõige kosutavama treeningu käigus terve ja tugevana. Olen puhastamise ajal treeninud ja nõustun kõigi nende aruannetega.

Olen mitu korda puhastuse ajal jooksnud 45 minutit. Olen mänginud hokit kurnava anaeroobse meeskonnaspordiga, kahel korral üle 2 nädala kestnud põhipuhastuse. Tegelikult jooksin ka neil päevadel, mil ma selle puhastuse ajal hokit ei mänginud.

Vaadake seda videot, mis hõlmab mõningaid Master Cleanse’i ja treeningu äärmusi, sealhulgas arvatavasti veelgi kurnavamat triatleeti, kes treenis põhipuhastuse ajal oma võistlusteks.

Kas peaksite vältima Master Cleanse’iga treenimist?

Kuid The Master Cleanse’i kasutamise ajal võite mõnikord tunda end halvasti, kuna toksiinid on eemaldatud ja teie immuunsüsteem on haavatavam, nii et mõned inimesed tahavad lõõgastuda ja rahulikult võtta. See on okei.

Enamiku inimeste jaoks on hea ja tasakaalustatud kompromiss.

Oluline on kuulata oma keha: kui tunned, et tahad puhata, siis pole hea mõte oma keha kurnavale treeningule sundida, eriti puhastamise ajal. Kuid mõned inimesed tunnevad end sunnitud liikuma ja see on hea.

Peamised tegurid, mida arvestada

Vältige lihaseid kasvatavaid treeninguid, kuna te ei tarbi valku. Kuigi seda on tehtud, ütleb loogika meile, et iga treening, mis põhjustab järgmisel päeval „lihaskiudude mikrotrauma” tõttu kangeks jäämist, kui rebite lihaskiud sõna otseses mõttes, et keha parandaks need tugevamaks (eks lahe, et meie keha seda teeb).Treenige mõõdukalt (normaalsete piiride piires). Ülalolevast videost, mis puudutab limonaadidieediga treenimist, on kõige olulisem see, et ärge alustage, treenige triatleedi jaoks, kui teie parim olümpiaala on traditsiooniliselt olnud diivanil surfamine või te ei saa isegi 10 pikali heita. rääkimata 10 kätekõverdustest. Peate laskma oma tavalisel olla oma teejuhiks.Püsige hüdreeritud ja “sööge PALJU”. See, et limonaadi detox’i ajal on limonaadiportsjonite keskmine päevane tarbimine 10 klaasi, ei tähenda, et peaksite sellega piirduma. Võite võtta kahekordselt. Isegi kolmekordne, kui teie kalorikulu seda nõuab ja kui te järgite ülaltoodud põhipuhastuse ja treeningu reeglid nr 1 ja 2. Samuti võite tagada, et teie veetarbimine on vähemalt samaväärne teie limonaadi tarbimisega. Samuti võite oma vee ja limonaadi suhet suurendada 1,5 või 2 korda.

Treeningutüübid, mida saate Master Cleanse’il teha

Muidugi on Master Cleanse’i ajal palju erinevaid harjutusi. Mõned on pingutavamad kui teised. Kerged sörkjooksud ja jalutuskäigud aitavad palju, nagu ka mõned muud ilmsed harjutused, nagu jooga. Need on tegelikult väga soovitatavad harjutused puhastamise ajal.

Siin on nimekiri tavalistest soovitatavatest tegevustest, mida saate võõrutus- või puhastusravi ajal proovida.

JooksmineJalutamineVenitaminejoogataijiUjumineJalgrattasõit

Master Cleanse harjutuste rutiinne aruanne

Kui soovite näha meie soovitatud Master Cleanse’i treeningut igapäevaseks ja iganädalaseks rutiiniks, siis öelge meile, kuhu soovite aruande saata, klõpsates siin (praegu pole saadaval).

Milliseid treeninguid teile The Master Cleanse’i ajal teha meeldib?

Rääkige meile oma kogemustest meisterpuhastuse ja treeninguga. Millised harjutused sulle kõige rohkem meeldivad? Millised treeningud tekitasid teile probleeme. Miks sa arvad, et see nii on? Kas teil on näpunäiteid konkreetsete treeningute jaoks või kuidas neid tõhusamaks muuta.

Esiteks õnnitleme teid otsuse puhul, et olete ilma tablette ja operatsioonita terve. Teiseks tuleb öelda: Kui teil on halb tervis, mõni haigus või te võtate mingeid ravimeid ja soovite teha põhipuhastust, konsulteerige esmalt oma litsentseeritud tervishoiutöötajaga. Eelkõige ärge katkestage ravimite võtmist ilma litsentseeritud tervishoiutöötaja juhendamiseta.

Erinevad TheMasterCleanse.org raamatud, reprotid ja artiklid on kirjutatud ja avaldatud ainult informatiivsel ja harival eesmärgil. Need ei ole mõeldud meditsiiniliseks nõustamiseks ega mistahes raviviisiks ega asenda arsti. Jällegi. peate alati konsulteerima oma arstiga enne ravi mis tahes aspekti muutmist ja/või dieedirežiimi, sealhulgas Master Cleanse’i alustamist.

See ütles…

Stanley Burroughs soovitab, et inimesed, kes võtavad ravimeid, peaksid neist aeglaselt 3–4 päeva jooksul võõrutama[/highlight]. Ta soovitab, et nad võiksid oma ravimeid uuesti kasutada, kuigi väiksemas annuses. Kontrollige seda oma arstiga enne peamist puhastust, et saaksite mõlemad otsustada, kuidas pärast põhipuhastust oma ravimitega kõige paremini käituda.

Master Cleanse’i eriolukorrad ja retseptiravimid

Üldiselt võib enamik inimesi “erilisi” asjaolusid “yabutide” puhul maha arvata. Meil on kalduvus välja mõelda põhjuseid, miks oleme ainulaadsed, et saaksime rohkem tähelepanu pöörata või end ebaõnnestumiseks ette valmistada. Ego on hämmastav asi.

Kuid see pole see, millest me siin räägime.

Tõepoolest on eriolukordi ja teatud retseptiravimid, mis kas takistavad teil Master Cleanse’i tegemast või sunnivad teid oma arsti või tervisetreeneri/puhastustreeneri abiga oma puhastust kohandama.

Insuliinist sõltuvad diabeetikud

Hr Burroughs annab oma raamatus “Healing for the Age of Enlightenment” terve osa üksikasjalikest juhistest insuliinist sõltuvatele diabeetikutele. Sellest postitusest leiate üksikasjad selle kohta, kuidas kohandada oma puhastust diabeetikutele (lühidalt, vahtrasiirupi asemel kasutage melassi).

Siirdamised või immunosupressandid

Kui kuulute sellesse kategooriasse, EI SAA te Master Cleanse’i teha.

Inimesed, kellel on siirdatud või kes võtavad immunosupressante, ei saa Master Cleanse’i teha, sest puhastus stimuleerib immuunsüsteemi ja võib põhjustada ravimite ebaõnnestumise oma ilmselge #1 funktsioonis, immuunsüsteemi allasurumisel. Kuid kas pole tore teada, et TMC ja paastumine tugevdavad meie immuunsüsteemi?